Veteriner hekimlik hizmetlerinden Tarım Kredi Kooperatifleri aracılığıyla faydalanılacak

Veteriner hekimlik hizmetlerinden Tarım Kredi Kooperatifleri aracılığıyla faydalanılacak

Samsun – Sinop Veteriner Hekimler Odası ve Türkiye Tarım Kredileri Kooperatifleri Samsun Bölge Birliği arasında imzalanan protokol bağlamında; muhtelif türdeki hayvanları yetiştirenler, veteriner hekimlik hizmetlerinden Tarım Kredi Kooperatifleri aracılığı ile yararlanacak.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Samsun Bölge Birliği ve Samsun-Sinop Veteriner Hekimler Odası veteriner hekimlik hizmetleri hususunda ‘’Hizmet Alım Protokolü’’ imzaladı.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Samsun Bölge Müdürü A. Cüneyt Erdoğan imza töreninin ardından; ‘’ Tarım Kredi Kooperatifleri olarak bugün büyük bir hizmetin daha ilk adımlarını atmış olduk. Bu protokol sayesinde büyükbaş, küçükbaş, kanatlı, ev ve süs hayvanları ile arıcılık yapan Tarım Kredi Kooperatifi üyeleri ve diğer yetiştiriciler, veteriner hekimlik hizmetlerinden en üst seviyede, kolayca ve Tarım Kredi Kooperatifleri’nin uygun finansman avantajları ile yararlanacaklar. Üreticiler yaptıkları yetiştiricilik faaliyetlerini bilinçli gerçekleştirerek refah seviyelerini artıracaklardır. Ülkemizde hayvancılığın ilerlemesine de önemli katkı yapacak bu protokolün tüm çiftçilerimize, yetiştiricilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, hayırlı, bol ve bereketli kazançlar diliyoruz.” açıklamalarında bulundu.

Muhtelif türdeki hayvanları yetiştirenler için, veteriner hekimlik hizmetlerinden daha efektif ve erişimi kolay hale getirmeyi hedefleyen ve bu hedefi çok uygun fiyatlandırma ile sunan bu protokol kapsamında; her Tarım Kredi Kooperatifi, kendi bölgesinde yer alan veteriner hekimler ile ‘’Veteriner Hekim Hizmet Alım Sözleşmesi’’ imzalayacak.

 

Yorum Yap

Yorumlar

    Bu yazıya henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu hemen şimdi siz yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Fotoğraf Galerisi

Basında Biz

0 (362) 230 43 96