TVHB Merkez Konseyi Başkanlığına Ali EROĞLU seçildi

TVHB Merkez Konseyi Başkanlığına Ali EROĞLU seçildi

Ankara Crowne Plaza‘ da gerçekleşen 48. Türk Veteriner Hekimleri Birliği Büyük Kongresinde Merkez Konsey Başkanlığına 2000-2002 yılları arasında da TVHB Merkez Konseyi Başkanlığı yapmış olan Ali Eroğlu seçildi. Yönetim Kurulunda yer alan diğer isimler ise şu kişilerden oluştu: Haluk Aşkaroğlu, Muhlis Atay, Türkan Gümüşay, Sinan Sağlam, Mustafa Uludağ ve Enes Gazi Atıcı.

Ali Eroğlu kimdir?

1956 yılında Malatya’da doğan Ali Eroğlu 1980 yılında Kamu Veteriner Hekimliğine başladı. Bugüne kadar şube müdürlüğü, İl Müdür Yardımcılığı, Genel Müdür Yardımcılığı yapan Eroğlu ayrıca Müsteşar Yardımcılığı ve Bakanlık Müşavirliği görevlerinde de bulundu. 2000 – 2002 yılları arasında Türk Veteriner Hekimler Birliği Merkez Konseyi Başkanlığı görevini de yürüten Ali Eroğlu, 2002 – 2004 yılları arasında da TVHB Yüksek Haysiyet Divanı Başkanlığı da yaptı. Halen Türk Veteriner Hekimleri Birliği Vakfı Genel Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Samsun Sinop Veteriner Hekimler Odası Yönetim Kurulu olarak Türk Veteriner Hekimleri Birliği Yönetim Kuruluna seçilen Ali Eroğlu ve yönetim Kurulu üyelerine tebrik eder, çalışmalarında başarılar dileriz.

Yorum Yap

Yorumlar

    Bu yazıya henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu hemen şimdi siz yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Fotoğraf Galerisi

Basında Biz

0 (362) 230 43 96