Samsun Sinop Veteriner Hekimler Odası 31. Genel Kurulu

Samsun Sinop Veteriner Hekimler Odası 31. Genel Kurulu

Samsun Tarım İl Müdürlüğü Toplantı salonunda düzenlenen Samsun – Sinop Veteriner Hekimler Odası 31. Genel Kurul Toplantısı bugün gerçekleşti. Divan Başkanlığına seçilen Mustafa Aydın tarafından yönetilen Genel Kurula katılım beklentinin altındaydı.

Samsun-Sinop Veteriner Hekimler Odası Başkanı Mahmut Çetinkaya’nın önümüzdeki oda başkanlığı seçimlerinde de aday olduğunu açıkladığı genel kurulda başka bir aday daha çıkmadı.

Genel kurul sırasında önemli açıklamalarda bulunan Çetinkaya ; ‘’ Göreve başladığımızdan itibaren mesailerinin dışında odamızın faaliyetlerinde gece-gündüz emek veren değerli yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Mesleğimiz ülkemizde hak ettiği noktada değildir. Olumsuzluklarla her zaman mücadele edecek, birlikte var olacağız. Mesleki onurumuzu yükselterek mesleki sorunlarımızı çözeceğiz. Oda genel kurulumuzun, mesleğimiz ve bölgemiz için hayırlı olması dileğiyle önümüzdeki dönemde de mesleğimize ve siz meslektaşlarımıza en iyi hizmet için bir kez daha adayız. Hedeflerimizin birçoğunu yerine getirmiş bir yönetim kurulu olarak, sorunları çözmek ve yeni kazanımlar için mücadele edeceğiz’’ ifadeleriyle de adaylığını konuşma esnasında da yinelemiş oldu.

Samsun – Sinop Veteriner Hekimler Odası genel kurul seçimi 25 Eylül Pazartesi günü Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nde 423 delegenin katılımıyla gerçekleşecek. 

Yorum Yap

Yorumlar

    Bu yazıya henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu hemen şimdi siz yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Fotoğraf Galerisi

Basında Biz

0 (362) 230 43 96