Düzeltme: 2018 Yılı Kimliklendirme Desteklemesi

Yapılan İş: 2018 Yılı Birinci Dönem Kimliklendirme Desteklemesi
  Adı-Soyadı İlçe Küp. BRÜT ÜCRET %8KDV TOPLAM %20 STOPAJ NET ÜCRET
1 Abdullah Ortaboy  Çarşamba 99 91,67 7,33 99,00 18,33 73,33
2 Adem Karataş Alaçam 750 694,44 55,56 750,00 138,89 555,56
3 Ahmet Tuzen  Tekkeköy 249 230,56 18,44 249,00 46,11 184,44
4 Ahmet Ünal  Canik 22 20,37 1,63 22,00 4,07 16,30
5 Ali Pilan  İlkadım 247 228,70 18,30 247,00 45,74 182,96
6 Arda Can Arıcı  Yakakent 415 384,26 30,74 415,00 76,85 307,41
7 Aşkın Mete  Alaçam 129 119,44 9,56 129,00 23,89 95,56
8 Baki Konuşum  Asarcık 536 496,30 39,70 536,00 99,26 397,04
9 Berkant Karataş Ayvacık 462 427,78 34,22 462,00 85,56 342,22
10 Burak Uzal  Çarşamba 200 185,19 14,81 200,00 37,04 148,15
11 Cafer Ekici  Ondokzu Mayıs 285 263,89 21,11 285,00 52,78 211,11
12 Can Işıkman  Terme 88 81,48 6,52 88,00 16,30 65,19
13 Cem Ay  Tekkeköy 227 210,19 16,81 227,00 42,04 168,15
14 Cihan Özgül Havza 387 358,33 28,67 387,00 71,67 286,67
15 Eyüp Sabri Şahin Bafra 926 857,41 68,59 926,00 171,48 685,93
16 Ekrem Bohçacı  Vezirköprü 200 185,19 14,81 200,00 37,04 148,15
17 Erkan Koç  Asarcık 333 308,33 24,67 333,00 61,67 246,67
18 Erkin Yazıcı  Alaçam 509 471,30 37,70 509,00 94,26 377,04
19 Evren Hasan Şen  Ondokzu Mayıs 476 440,74 35,26 476,00 88,15 352,59
20 Eyüp Bodur  Atakum 271 250,93 20,07 271,00 50,19 200,74
21 Fatih Duman  Vezirköprü 499 462,04 36,96 499,00 92,41 369,63
22 Fatih Yüksel  Çarşamba 152 140,74 11,26 152,00 28,15 112,59
23 Gülami Erdoğan  Ladik 147 136,11 10,89 147,00 27,22 108,89
24 Gürsu Kara  Bafra 176 162,96 13,04 176,00 32,59 130,37
25 Gürkan Akçay Salıpazarı 396 366,67 29,33 396,00 73,33 293,33
26 Hacı Ali Keleş  Ondokuz Mayıs 232 214,81 17,19 232,00 42,96 171,85
27 Hakan Çakır  Ondokuz Mayıs 355 328,70 26,30 355,00 65,74 262,96
28 Halit Bülent Albayrak  Bafra 752 696,30 55,70 752,00 139,26 557,04
29 Harun Pir Tekkeköy 297 275,00 22,00 297,00 55,00 220,00
30 Harun Yaman  Vezirköprü 344 318,52 25,48 344,00 63,70 254,81
31 Hasan Açar Çarşamba 158 146,30 11,70 158,00 29,26 117,04
32 Hasan Türker  Vezirköprü 386 357,41 28,59 386,00 71,48 285,93
33 Hicabi Uzun  Terme 149 137,96 11,04 149,00 27,59 110,37
34 Hüseyin Açar  Salıpazarı 149 137,96 11,04 149,00 27,59 110,37
35 Hüseyin Aydın  İlkadım 152 140,74 11,26 152,00 28,15 112,59
36 Hüseyin Özcan  Salıpazarı 260 240,74 19,26 260,00 48,15 192,59
37 İrfan Karaçuha Çarşamba 189 175,00 14,00 189,00 35,00 140,00
38 İbrahim Ar  Terme 100 92,59 7,41 100,00 18,52 74,07
39 İbrahim Yavuz Terme 172 159,26 12,74 172,00 31,85 127,41
40 İdris Ankaralı  Çarşamba 152 140,74 11,26 152,00 28,15 112,59
41 İlhan Demirsoy  İlkadım 116 107,41 8,59 116,00 21,48 85,93
42 İlyas Ak  Vezirköprü 265 245,37 19,63 265,00 49,07 196,30
43 İsmail Küllük  Tekkeköy 50 46,30 3,70 50,00 9,26 37,04
44 Mehmet Murat Dokur  Alaçam 163 150,93 12,07 163,00 30,19 120,74
45 Mahmut Aydın Çarşamba 361 334,26 26,74 361,00 66,85 267,41
46 Mahmut Gün  Çarşamba 50 46,30 3,70 50,00 9,26 37,04
47 Mahmut Şahin  Alaçam 705 652,78 52,22 705,00 130,56 522,22
48 Metin Çelebi  Vezirköprü 63 58,33 4,67 63,00 11,67 46,67
49 Metin Öziç Çarşamba 165 152,78 12,22 165,00 30,56 122,22
50 Murat Ateş Bafra 298 275,93 22,07 298,00 55,19 220,74
51 Murat Taşdemir  Havza 558 516,67 41,33 558,00 103,33 413,33
52 Murat Yılmaz  Bafra 1001 926,85 74,15 1001,00 185,37 741,48
53 Mustafa Kadıoğlu  Tekkeköy 63 58,33 4,67 63,00 11,67 46,67
54 Mürsel Gülten Terme 56 51,85 4,15 56,00 10,37 41,48
55 Oktay Yılmaz  Tekkeköy 99 91,67 7,33 99,00 18,33 73,33
56 Oğuzhan Şamil Yılmaz  Vezirköprü 207 191,67 15,33 207,00 38,33 153,33
57 Ömer Semiz Çarşamba 87 80,56 6,44 87,00 16,11 64,44
58 Ömer Şahin Bafra 570 527,78 42,22 570,00 105,56 422,22
59 Remziye Kayışoğlu Öztürk Atakum 211 195,37 15,63 211,00 39,07 156,30
60 Rasim Kutlu  Vezirköprü 96 88,89 7,11 96,00 17,78 71,11
61 Sabri Aykut  Havza 1321 1223,15 97,85 1321,00 244,63 978,52
62 Sadettin Yenmez  Çarşamba 569 526,85 42,15 569,00 105,37 421,48
63 Sakip Ekşi Vezirköprü 400 370,37 29,63 400,00 74,07 296,30
64 Samet Arslan  Vezirköprü 1232 1140,74 91,26 1232,00 228,15 912,59
65 Sedat Tuylu  İlkadım 504 466,67 37,33 504,00 93,33 373,33
66 Selim Aydın  Tekkeköy 129 119,44 9,56 129,00 23,89 95,56
67 Selim Yavan  Çarşamba 250 231,48 18,52 250,00 46,30 185,19
68 Sezgin Büyük Vezirköprü 624 577,78 46,22 624,00 115,56 462,22
69 Soner Bağçuvan  Tekkeköy 110 101,85 8,15 110,00 20,37 81,48
70 Süleyman Karapıçak  Terme 750 694,44 55,56 750,00 138,89 555,56
71 Şenol Gün  Terme 195 180,56 14,44 195,00 36,11 144,44
72 Temel İpek Atakum 147 136,11 10,89 147,00 27,22 108,89
73 Tuncer Onur Atakum 251 232,41 18,59 251,00 46,48 185,93
74 Turan Dirican  Ladik 982 909,26 72,74 982,00 181,85 727,41
75 Ufuk Aralan  Canik 252 233,33 18,67 252,00 46,67 186,67
76 Uğur Durna  Yakakent 161 149,07 11,93 161,00 29,81 119,26
77 Ulaş Akçay  Çarşamba 123 113,89 9,11 123,00 22,78 91,11
78 Ünver Oğuzdan Tekay  Çarşamba 101 93,52 7,48 101,00 18,70 74,81
79 Ümmet Kara Kavak 1129 1045,37 83,63 1129,00 209,07 836,30
80 Yaşar Genç  Çarşamba 149 137,96 11,04 149,00 27,59 110,37
81 Yavuz Bayrak  Bafra 1007 932,41 74,59 1007,00 186,48 745,93
82 Yılmaz Suiçmez  İlkadım 120 111,11 8,89 120,00 22,22 88,89
83 Yüksel Can Mayadağlı  Bafra 1209 1119,44 89,56 1209,00 223,89 895,56
84 Zafer Kavraz  Çarşamba 102 94,44 7,56 102,00 18,89 75,56
      29029 26878,70 2150,30 29029,00 5375,74 21502,96

 

Bizi Takip Edin

Fotoğraf Galerisi

Basında Biz

0 (362) 230 43 96